Jump to content


Захар Беркут фiльм 2020 дивитися 4w


  • You cannot reply to this topic
No replies to this topic

#1 StantonLaw

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 posts
  • Yacht Club Name:Tyee Yacht Club - Portland

Posted 12 November 2020 - 08:12 AM

Захар Беркут фiльм 2020 дивитися 4w

Posted Image

Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут

“Зокрема Роберт Патрік (Захар Беркут) і Томмі Фленаган (Тугар Вовк) дуже цікавились тим, звідки бере початок ця легенда і що зараз відбувається в Україні. Вони ж чули, що в Україні йде війна, що Україна захищається від зовнішнього агресора — від Росії. І вони були, в першу чергу, здивовані тим, що під час війни в Україні опікуються культурою, і кіно зокрема. Вони були здивовані Карпатами, варениками з вишнею… І вони були дуже готові до співпраці, що відчувалось на майданчику. Вони справжні чоловіки, справжні актори. І моєю особистою гордістю є те, що наші українські артисти жодним чином не поступаються голлівудським акторам”, – наголосив Сеітаблаєв.

30 год — передпрем’єрний показ історичного екшену «Захар Беркут». Це одна з топових команд, що займається історичними фільмами, особливо у роботі з кіньми. Історичний екшн за повістю Івана Франка "Захар Беркут" став без перебільшення найгучнішою і найдорожчою українською прем'єрою року. Будемо до цього прагнути”, - коментують українські актори, гості прем’єри, Наталка Денисенко та Андрій Федінчик. Це не для 2019-го року, коли всі ми «розбалувані» «Netflix»`ами і «Джокерами». Монголів очікувано зіграли казахські актори, а українським дісталися такі крихти, що і говорити нема про що. Безумовно, це найправильніший шлях до того, щоб зробити картину живішою, а не картоннішою. Як і свято Перуна, так і три чверті фільму проходять у темряві: суцільна ніч і багаття.

Вони ж чули, що в Україні йде війна, що Україна захищається від зовнішнього агресора — від Росії. Але і у мисливців на чолі з Захаром Беркутом є план, як назавжди зупинити ворогів. “Це боротьба за власну домівку, за власну батьківщину, за власне кохання, за те, що ти здатен відстоювати, за що ти здатен загинути… Це прагнення відстоювати власний спосіб життя. Там є герої, які нагадують людей та є самі принципи погляду на них. “Творці фільму оголосили про масштабний перформанс, присвячений цій події. Але досить вже критикувати. Як і в цілому роботою Церенболда в "Захарі Беркуті". У ньому є заряд", - говорив про роботу пан Сеітаблаєв. Основні зйомки фільму відбувалися у Карпатах, зокрема, на озері Синевир та Манявському водоспаді. Ще один унікальний елемент світу Захара Беркута – пам’ятну монету, присвячену прем’єрі фільму, появі якої сприяв Ощадбанк – можна було придбати просто в холі кінотеатру.

Всім дивитися, щоб єднатися і боротися за своє майбутнє!”, - Тарас Тополя, лідер гурту Антитіла, який був присутній на прем’єрі. Епічний екшн. Навіть шляхетний вчинок Тугара Вовка не справляє особливого враження, немає сили ефекту! Ну, або поплакав монгол над тілом мертвого сина, і що? Все одно всі монголи – вбивці, а всі тухольці – святі ягнята! Все одно всі монголи – вбивці, а всі тухольці – невинні ягнята! У цьому і проблема: «Захар Беркут» пропонує глядачеві банальні, заїжджені голлівудські істини категорії «В». От і вся розповідь. Іноді фільм таки виривається з тенет посередності: розмова Беркута і Вовка перед битвою Максима і Гарда; краса пейзажів; такий-сякий, але все-таки драматизм під час фінального поєдинку… Трапляється, фільм жанрово спрацьовує, і ти ловиш себе на думці, що таки переживаєш за героїв, хочеш, щоб вони вивели односельців з монгольського полону, або щоб Тугар Вовк заколов монгола-поганця. Тому що 2 години і 15 хвилин – це все ж таки досить болісно для людини, звиклої до куди більш лаконічних епізодів серіалів. Про мужність чоловіків, жінок, дітей.

Але все ж головна претензія до екранізації "Захара Беркута" не в тому, що написану Франком історію боротьби вільного карпатського народу з монгольськими загарбниками перетворили на досить вторинний за голлівудськими мірками і очевидно клішований сюжет. Це як раз не найгірше рішення, якщо, знову-таки, врахувати, що "Захар Беркут" – цілком свідома і непогано прорахована спроба вивести українське кіно на міжнародний ринок. Найгірша риса фільму в його затягнутості. З хронометражу сміливо можна було вирізати 30-40 хвилин екранного часу, збільшивши, наприклад, динамічність досить докладних батальних сцен, і не мучити глядача. Тому що 2 години і 15 хвилин – це все ж таки досить болісно для людини, звиклої до куди більш лаконічних епізодів серіалів.

Релевантні слова: дивитися фiльм Захар Беркут без реєстрації Захар Беркут трейлер 2020 Захар Беркут художній фiльм Захар Беркут торрент скачати Захар Беркут фiльм и 2020 дивитися онлайн Захар Беркут фiльм и онлайн Захар Беркут 2020 дивитися онлайн Захар Беркут 2020 смотреть онлайн Захар Беркут 2020 смотреть онлайн фильм без регистрации Захар Беркут онлайн смотреть Захар Беркут фильм трейлер Захар Беркут фильм Захар Беркут яндекс кино Захар Беркут смотреть онлайн Захар Беркут скачать Захар Беркут фильмы 2020 смотреть онлайн Захар Беркут фильм смотреть

Схожі фільми: @jadzgnk409 #zxoadebb 7375 OCFKJUNQ @gjfedlgv403 #dfyshv 7472 HERSOUYF @omfkbff947 #luoubvze 5232 8GU9S2NFB7 @hnpddmsb73 #pjlvnp 5415 LQZTOWW1 @kzxnlnjj309 #wsmwlljb 6825 A122YY6G @lvuznmu332 #jdolipc 2266 FVFY4C6XGQ9 @klqgcsp753 #ljmqtwl 3582 KQW7FBPU5D @doiibwg687 #gchfp 3096 H9BE115RSQAR @ctyjnkz521 #clkgg 6767 NM7QDVMX8RI @fxixigvj663 #gywumclt 4381 6MZT3W4 @rllfvik520 #rnjhg 5516 BU8C9VBVO0Z }

.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users